Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Proces nástřiku kartuší MetaLine je založen na nové technologii balení a aplikace. Materiál je dodáván připravený k nástřiku ve vzduchotěsné dvojité kartuši. Je nutné pouze našroubovat dodaný statický mixér/rozprašovací trysku.

Pomocí aplikační pistole ( MetaLine APPLICATOR S700 ) je obsah kartuše rovnoměrně vytlačovánn do směšovací trysky, kde je důkladně promíchán a nastříkán na požadovanou plochu.

Uživatel může libovolně určovat svou rychlost nanášení tmelu od 50 do 1 000 gramů materiálu za minutu. Tato technologie zahrnuje 3 různé typy tmelů s odlišnou tvrdostí a statickým třením:

 

Koncepce produktu:

  • Způsob nanášení polyuretanu MetaLine je podobný lakování stříkací pistolí. Je však možné nanést mnohem větší množství a dosáhnout podstatně větší tloušťky vrstvy, obvykle od jednoho milimetru výše. Obvykle se nanáší vrstva o tloušťce 1 - 3 mm, přičemž maximální tloušťka vrstvy není stanovena.

  • Nátěry MetaLine Series 700 reagují velmi rychle a již 1 minutu po aplikaci přestane materiál stékat a je tvarově stabilní. Díky tomu je možné rychle a rovnoměrně dosáhnout enormní tloušťky filmu - dokonce i na svislých plochách nebo nad hlavou.

  • Obsah kartuše vůbec nepřichází do kontaktu s aplikátorem S700 ( aplikační pistole ), protože je aplikován z kartuše přes směšovací trysku přímo na plochu určenou k aplikaci polyuretanu. Proto se aplikační pistle nemusí po použití čistit ! Jednorázová směšovací tryska je po vystříkání kartuše uložena do odpadu z plasty. Kartuše, které nejsou zcela spotřebovány, lze vyjmout a znovu použít při jiné aplikaci.

  • Nátěrové hmoty MetaLine Series 700 neobsahují žádná rozpouštědla ani vodu! Proto nepředstavují žádné nebezpečí pro uživatele během zpracování nebo vytvrzování. Musí se však aplikovat v prostorách vybavených vhodným odsávacím zařízením, nebo ve volných prostorách s dostatečným prouděním vzduchu.

  • Díky své odolnosti, rychlosti a čistotě si koncept MetaLine vydobyl přední mezinárodní postavení v ochraně povrchů. Bezpodmínečně nutná je však dokonalá příprava povrchu tryskáním a následným odmaštěním.  Manipulace s aplikační pistolí vyžaduje speciální znalosti lakýrníků a proto je zaškolení pracovníků povinně součástí prodeje technologie.

Výsledky 1 - 10 z 10

Metaline 700 tmely

Metaline 760

tvrdost Sh 60A - polyuretanový dvousložkový tmel, náplň do ...

Metaline 785

tvrdost Sh 85A - polyuretanový dvousložkový tmel, náplň do ...

Metaline 795

tvrdost Sh 95A - polyuretanový dvousložkový tmel, náplň do ...

Metaline aplikační tryska normal 0°

Výměnná aplikační tryska ( nozzle normal 0° )

Metaline aplikační tryska 90°

MetaLine aplikační tryska ( nozzle 90° )

Metaline aplikační tryska prodloužená 0°

MetaLine výměnná aplikační tryska prodloužená ( nozzle long ...

MetaLine STARTERKIT 10

Startovací sada 10 - obsahuje aplikační pistoli + 10 tub ...

MetaLine STARTERKIT 20

Startovací sada 20 - obsahuje aplikační pistoli + 20 tub ...

MetaLine STARTERKIT 40

Startovací sada 40 - obsahuje aplikační pistoli + 40 tub ...

Fakta o MetaLine 700

Souhrn důležitách vlastností MetaLine 700

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account