Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Metaline 760

tvrdost Sh 60A - polyuretanový dvousložkový tmel, náplň do aplikační pistole

MetaLine 760 je měkký, elastomerní povlakový produkt vyvinutý pro zpracování nástřikem, litím nebo vstřikováním. Tvrdost je přibližně 60 Shore A. Hlavní oblastí použití jsou opravy pryže.

Dále je vhodný pro trvalé opravy nebo nátěry pryžových a kovových součástí k jejich ochraně před nejagresivnějšími dynamickými vlivy způsobenými:

absorbováním dopadové energie    /    nárazy    /    otěrem a protržením povrchu

Náplně ML 760 dodáváme v osmi barevných odstínech:

RAL 1011 natural ( brown beige )
RAL 1021 žlutá ( yelow )
RAL 3020 červená ( red )
RAL 5017 modrá ( blau )
RAL 6026 zelená ( green )
RAL 7035 slonová kost ( light-grey )
RAL 9017 černá ( black )
RAL 7015 šedá břidlice ( slate grey )

Aplikují se na zdrsněný nebo otryskaný podklad pomocí speciální aplikační pistole o síle vrstvy od 1 mm. ( obvykle 2 - 5 mm ). Výsledný polyuretanový povrch je vysoce odolný, houževnatý a svými vlastnostmi předčí vulkanickou pryž.

Od povrchů Metaline můžeme očekávat vysokou životnost povrchu, velice dobré estetické provedení, odolnost proti chemickým látkám v rozsahu pH 3 - 11.

Bezrozpouštědlový a netoxický produkt se aplikuje pomocí APLIKÁTORU MetaLine S700. Trvale přilne a je absolutně odolný vůči korozi, téměř ke všem tvrdým a elastickým povrchům. Polymerizuje během několika hodin, na materiál vlastnostmi podobný pryži s výjimečně vysokou odolností proti erozi, korozi, kavitaci a otěru.
MetaLine 760 je vhodný pro suché i mokré aplikace. Povrch působí tepelně a elektricky izoluje a lze jej opracovat obrobením. Teplotní odolnost dosahuje maximálně 100°C  při namáhání za sucha. K dispozici je potravinářský i farmaceutický atest, v souladu s předpisy FDA.


 

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account